TOPLANTI & DAVETLER

Toplantı

Toplantı, seminer gibi organizasyonlarınız için Sabroso Salonu, şık dekorasyonu ve son teknoloji ekipmanlarlyla maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlayacak teknik altyapıya sahiptir. Sabroso Toplantı-Balo Salonu U masa düzeninde 40, Sınıf düzeninde 50, tiyatro düzeninde 75 kişi kapasiteli olup kablosuz internet hizmeti, flipchart, perde, projeksiyon, kürsü gibi teknik ekipmanlar da sağlanabilmektedir.

 

Düğün

Bu özel gününüze biz de şahidiz...


Hayallerinizi süsleyen düğün, Rescate Boutique Hotel Sabroso balo salonunda eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor.
Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel bir ekip tarafından karşılanırken, ayrıcalıkları bütünüyle yaşayacaksınız.
Sabroso Balo salonu özenle hazırlanmış zarif masaları ile 110 kişilik düğünlere ev sahipliği yapmaktadır

Yemek Hizmeti

Otelimiz dışında gerçekleştirmek istediğiniz toplantılar, şirket yemekleri, doğum günü, nişan, kına gecesi vb. davetleriniz, özel gün kutlama ve organizasyon talepleriniz için catering hizmeti sunmaktayız.
Profesyonel ekibimiz, ekipmanlarımız ve alternatifli leziz menülerimiz ile organizasyonunuzun kusursuz gerçekleşmesi için çalışırız.